بازرگانی ما

یکی از الزامات موفقیت در تبلیغ، انتخاب رسانه مناسب است. رسانه های مختلف، تاثیرات منحصر به فردی بر روی مخاطب می گذارند و واکنش های متفاوتی را نیز منجر می شوند. می توان بین رسانه های پخشی (رادیو و تلویزیون) و رسانه های چاپی (روزنامه ها و مجله ها) تمایز قایل شد. برای انتقال نمادها و تصورات، ایجاد یک فضا و روحیه در مخاطب و یا به وجود آوردن یک احساس مثبت، رسانه های پخشی مناسب ترند، اما در ارایه اطلاعات تفصیلی و دقیق، رسانه های چاپی اثربخش تر هستند.

پس از شناخت هدف از تبلیغات، شناسایی جامعه هدف در تبلیغات و معین شدن پیام در تبلیغات، نوبت می رسد به شناسایی و استفاده از رسانه مناسب جهت ارائه تبلیغ. در شناسایی و انتخاب رسانه یکی از عوامل تاثیرگذار بودجه سازمان می باشد و باید علاوه بر تناسب آن با هدف و پیام باید با توان مالی سازمان نیز هم راستا باشد. متاسفانه گاها دیده می شود برخی از سازمان ها بدون توجه به این جامعه هدف اقدام به تبلیغات می کنند و صرفا هزینه های فراوانی را در زمینه تبلیغات انجام می دهند.

پایگاه خبری افقنا (افق اندیشان شرق) با توجه به دارار بودن مخاطبان کشوری به خصوص استان خراسن رضوی و شهر مقدس مشهد، اقدام به راه اندازی بخش بخش بازرگانی خود نموده، تا علاوه بر مشاوره تبلیغاتی هدفمند و کارآمد، بتواند قدمی در جهت راه اندازی موضوع بازرگانی فرهنگی نماید.

بدین منظور جهت درج آگهی در سایت، اینستاگرام، تلگرام و تمامی شبکه های اجتماعی داخلی، می‌توانید به اکانت @ofoqna در شبکه های اجتماعی مختلف (اینستاگرام، تلگرام، سروش، گپ، روبیکا، ایتا و …) پیام ارسال نمایید.

راه های ارتباطی :

آدرس

مشهد، وکیل آباد، صدف ۱۵، پلاک ۴۰، واحد ۱

تلفن

۰۵۱۳۸۹۱۲۵۱۰

تلگرام

ofoqnaadmin@

ایمیل

info@ofoqna.ir

افقنا در شبکه های اجتماعی:

رسانه ها

افق اندیشان
افق مشهد
تلخند مشهد

خوش آمدید!

وارد ناحیه کاربری خود شوید

رمز عبور خود را بازیابی کنید

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را برای بازنشانی رمز عبور خود وارد کنید.

Add New Playlist